s
About Us
Lorem Ipsum is simply dummy text ofering thetonat sunrising printing and typesetting industry seo is partysipati carma. Lorem Ipsum is simply dummy,
Follow Us

Blog

ТУРНИР PES2021

Изненадување! Настанот што сите го чекавте и го баравте, е тука!

Дојдете и придружете ни се на турнирот PES2021 на PS4,  да видиме кој е најдобриот.

Овој настан е спонзориран од Sm Trend, кој има подарок за победникот!

Бројот на учесници е ограничен, затоа побрзајте и пријавете се тука: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScRTdlCFp3…/viewform…

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Font Resize
Click to listen highlighted text!